Benefiční sportovní happening na podporu těch, kteří svůj životní běh už končí.

Běh pro hospic 2022

Chci být ambasadorem běhu a znásobit svou pomoc.

Chci být ambasadorem běhu a znásobit svou pomoc.

Podívejte se, jak na to.

Letošní rok je tak trochu jiný- je tak trochu virtuální, proto hledejte s námi nové způsoby, jak efekt běhu znásobit:

Podpořte hospic ještě více!
Nemusíte běžet rychleji a rychleji...ani víc platit, stačí když vyzvete své přátele k běhu nebo jen k darování ...Můžete dělat obojí, nebo jen jedno z toho - podle toho dělíme amabsadory na dva druhy: :)

AMBASADOR - sběratel
Běží a u toho ještě sbírá peníze...Vytvoří dárcovskou výzvu na DARUJME.cz u projektu našeho běhu a vyzve své přátele k darování. Rozesílá osobní emaily na všechny strany a sdílí odkaz na svou výzvu. Takto osloví třeba i neběžce. Neběžci se pak radují, že mohou pomáhat a ani u toho nemusí běžet :). Ambasador se ze samé radosti obvykle zaváže k nějakému mimořádnému výkonu.. např. běží jako tým našeho Domácího hospice :) Nebo se koukněte na výzvy ostatních ambasadorů ZDE.

Přemýšlíte-li o takovém způsobu podpory, vytvořte rovnou výzvu  ZDE a potřebujete -li poradit, ozvěte se na: legnerova@hospiclitomerice.cz, tel. 723 199 981.

AMBASADOR - sdíleč
Rád se fotí, dělá videa, rád sdílí své fotky, rád se pochlubí svým výkonem mezi přáteli na sociálních sítích a tím získá další běžce pro hospic. Neváhá napsat email všem svým přátelům. Nejlépe když vše sdílí s odkazem na běh www.beh.prohospic.cz.

Ambasadorem se může stát i celý tým.

 

Děkujeme, že pomáháte s námi!