Běžíme 23.5. od hospice
Doporučujeme registraci předem online.
v tuto chvíli je on-line registrace již uzavřena z důvodu naplněné kapacity.
Poslední možnost získání startovního čísla s čipem je osobní registrace a vyzvednutí v pátek 22.5. v hospici mezi 15. a 18 h. Platba v hotovosti.
Výtěžek z akce použijeme na pořízení záložních zdrojů energie (generátor, záložní baterie, fotovoltaické panely)
Prosíme o velkou ohleduplnost stran parkování a dopravy.
Rybářské náměstí bude zcela uzavřeno a v přilehlých ulicích nebude možné parkovat.
Prosíme respektujte aktuální dopravní značení i pokyny pořadatelů a nevjíždějte do míst zákazu. Jde o bezpečnost všech běžců. (Poběžů i desítky malých dětí, přilehlé ulice jsou úzké a nepřehledné.)
Ideálně, prosíme, zanechte vozidla doma.
Parkování je možné na parkovišti u Koupaliště (5 min. pěšky k hospici) nebo na parkovišti za Zimním stadionem, (pozor až druhý vjezd – pod stadionem)